Apple Watch Series 3 – czy warto kupować w 2021 roku – na to pytanie odpowiadamy w tym artykule. Dzisiaj, 15 września 2020 roku, odbyło się Apple Event, na którym został zaprezentowany nowy Apple Watch Series 6.

Ten artykuł nie jest przeznaczony dla użytkowników, którzy już posiadają jakąkolwiek wersję Apple Watch. Właściciele zegarków z którejkolwiek serii sami zdecydują, na który model Apple Watch najlepiej im się podnieść.

W tym artykule postaram się udzielić odpowiedzi tym osobom, które dopiero patrzą na Apple Watcha jako swój pierwszy zakup i nie zdecydowały jeszcze na ostateczny wybór modelu.

Apple Watch Series 3

Oryginalny obraz Apple Watch Series 3

Pozycjonowanie budżetowych modeli Apple Watch

Nowy Apple Watch Series 6 to urządzenie, które nie należy do budżetowej oferty. Jeśli nie zamierzasz wydać namacalnej kwoty na zakup zegarka Apple, ten model zdecydowanie nie jest dla Ciebie.

Zegarki Apple Watch Series 6 są szczególnie interesujące dla użytkowników, którzy zamierzają zaktualizować poprzednie Apple Watch Series 4, 5. Ponadto ten gadżet można uznać za idealną opcję zakupu dla tych konsumentów, którzy są gotowi wydać dużą sumę na nowe, zaawansowane technologicznie urządzenie. …

Apple Watch Series 3 to urządzenie z budżetowej linii produktów Apple. Wraz z jesienną prezentacją Apple Special Event nastąpiła zmiana w „crawlerze”. W tym przypadku Apple Watch Series 3 ma konkurenta w budżetowej linii urządzeń – Apple Watch SE.

Apple Watch SE ma kilka cech wielkiego brata: duży ekran Retina, bardziej zaawansowane czujniki do śledzenia ruchów użytkownika. funkcje BHP

Mówiąc bardziej szczegółowo: Apple Watch SE jest wyposażony w:

taki sam wyświetlacz i wygląd jak Apple Watch Series 6
potężny SoC Apple S5 z dwurdzeniowym procesorem
funkcja wykrywania upadku
moduł komunikacji mobilnej (istnieją modele obsługujące tę technologię)
To nie jest pełna lista innowacji, w które wyposażone są nowe zegarki z budżetowej linii Apple Watch SE.

Czy więc warto kupić Apple Watch Series 3 w 2020 roku

Odpowiedź na to pytanie nie może być jednoznaczna i jest kilka powodów. Jeśli nie posiadasz jeszcze Apple Watcha, a zamierzasz kupić najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie, to śmiało kup nowy, właśnie zaprezentowany Apple Watch Series 6.

Jeśli zamierzasz kupić budżetowy model zegarków Apple, istnieją opcje. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę nowy produkt, który pojawił się w postaci Apple Watch SE. To urządzenie jest zdecydowanie lepsze od Apple Watch Series 3 pod względem właściwości i ceny.

Ale to, raczej proste wnioskowanie, nie jest łatwiejsze. Rzeczywiście, pewne czynniki wpływają na podejmowanie decyzji.

Po pierwsze, Apple Watch SE, a także Apple Watch Series 6 nie są jeszcze dostępne na rynku globalnym.

Po drugie: cena Apple Watch Series 3 może w najbliższej przyszłości zostać obniżona lub mogą pojawić się inne równie korzystne oferty od sprzedawców.

Wiśnia na torcie i Apple Watch Series 3

Apple Watch Series 3 to świetny produkt budżetowy. To urządzenie ma wszystkie niezbędne atrybuty i funkcje, które mogą być wymagane we współczesnym tempie życia.

Apple Watch Series 3 jest na dobrej drodze. Ten produkt Apple pozostaje aktualny w roku 2020. Jeśli z jakiegoś powodu zdecydujesz się na zakup tego konkretnego modelu smartwatcha, to nie będziesz przegrany.

To urządzenie jest w stanie zapewnić właścicielowi odpowiedni komfort. Poza tym fani marki wiedzą, że Apple jak najdłużej wspiera jej produkty.

Jeśli urządzenie jest nadal oficjalnie sprzedawane na oficjalnej stronie Apple, oznacza to, że ten gadżet otrzyma wsparcie i aktualizacje systemu operacyjnego w ciągu najbliższego roku lub dwóch.

Tak czy inaczej, Apple Watch Series 3 nadal jest rzeczywistym produktem, który jest oficjalnie w sprzedaży. Jeśli zdecydowałeś się teraz kupić pierwszy budżetowy smartwatch Apple, to zakup Apple Watch Series 3 może być tego wart.

W przeciwnym razie spodziewaj się rozpoczęcia sprzedaży nowego Apple Watch Series 6 i Apple Watch SE w swoim regionie.